Мария Станкева-учител І-ІV клас; класен ръководител-Іа клас;
Велка Бачева-ст. учител І-ІV клас; класен ръководител-Іб клас;
Соня Илиева-ст. учител І-ІV клас; класен ръководител-ІIа клас;
Ралица Симеонова-ст. учител І-ІV клас; класен ръководител-IІб клас;
Йорданка Стамова-Учител І-ІV клас; класен ръководител- ІIІа клас;
Снежана Шимова-учител І-ІV клас; класен ръководител-ІІIб клас;
Ивона Димитрова-ст. учител І-ІV клас; класен ръководител ІІIв клас;
Евгения Давидкова- учител І-ІV клас; класен ръководител-ІVа клас;
Даниела Спасова-учител І-ІV клас; класен ръководител-IVб клас;
Красимира Стойнева-Ст. учител ЦОУД I клас;
Цветелина Галенкова-Учител ЦОУД ІI клас-І група;
Цветомира Абрашкова-Ст. учител ЦОУД IІ клас-ІІ група;
Лили Стоянова-Ст. учител ЦОУД ІІI клас-І група;
Иван Стоянов- Учител ЦОУД ІІI клас-ІІ група;
Гергана Василева-Учител ЦОУД IV клас-І група;
Силвия Рикева-Ст. учител ЦОУД IV клас-ІІ група;
Надежда Попова-Ст. учител V-VІІ клас-изобразително изкуство, технологии и предприемачество, информационни технологии, класен ръководител-Vа клас;
Ива Пешева-Учител V-VІІ клас-математика и физика; класен ръководител-Vб клас
София Шпаковска- Учител V-VІІ клас-английски език; класен ръководител-VIа клас
Миглена Георгиева-Учител V-VІІ клас-математика, информационни технологии, кл. ръководител-VIб клас;
Биляна Спасова-Учител V-VІІ клас-учител по БЕЛ и АЕ; класен ръководител- VIв клас;
Юлия Чорапинова-Ст. учител V-VІІ клас-български език и литература, класен ръководител-VІIа клас;
Надя Сечкова-Ст. учител V-VІІ клас-биология, химия, класен ръководител-VІIб клас;
Вера Ананиева-Ст. учител V-VІІ клас-физическо възпитание и спорт; класен ръководител-VІIв клас;
Спаска Янева-Учител ЦОУД V-VII клас - V клас
Веселка Ангелова-Ст. учител ЦОУД V-VII клас - VI клас
Анелия Калева-Ст. учител ЦОУД V-VII клас - VII клас
Георги Христов - учител I-VІІ клас-музика
Юлия Малинова-Ст. учител V-VІІ клас-география и икономика и история и цивилизации;
Лидия Баракова-Педагогически съветник;
Светлана Гогова-Психолог;
Мария Иванова-Логопед;
Здравка Борисова-Ресурсен учител;
Надка Боянова - Библиотекар
Радмила Христова-Ст. треньор по художествена гиманстика;
Веселин Георгиев-Треньор по тенис на маса.